| pl | en | ru | cs

Yakimasport.pl

Strona główna
Certyfikacja Akademii i Szkólek Piłkarskich
Sklep sportowy Yakima

Yakimasport

Yakimasport producent trenażerów piłkarskich, który powstał z pasji do sportu. Naszym celem jest  dostarczenie trenerom oraz zawodnikom najnowocześniejszego sprzętu treningowego, który pozwoli na prowadzenie ciekawych i rozwijających treningów. Yakimasport dba o to żeby dzieci, młodzież oraz seniorzy mogli ćwiczyć z akcesoriami piłkarskimi, które pomogą podnosić swoje umiejętności. Używając ich podczas codziennych treningów na boisku możemy ćwiczyć odpowiednią motorykę ciała. Niezależnie czy jesteś amatorem, czy profesjonalnym zawodnikiem, powinieneś zaopatrzyć się w specjalistyczne akcesoria sportowe. Dzięki nim szybko zrobisz postępy, poprawisz szybkość oraz celność. Na naszym sprzęcie trenują profesjonalne oraz amatorskie kluby, reprezentacje wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, jak również wiele akademii i szkółek piłkarskich. Dzięki nam każdy trening przybliży Cię do mistrzostwa. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.


cracovia

W nasze bramki piłkarskie i piłkochwyty wyposażyliśmy wiele gmin, mosir-ów oraz centrów piłkarskich w całej Polsce m.in.

mistralremesmiliczgmina puck

 

Szybki kontakt
Tel.   +48 695-416-742                        
        +48 534-444-530
mail:
kontakt@yakimasport.pl
 
 
...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.